Obytné přívěsy SPRITE

Karavany Sprite a jejich ultramoderní design v Britském pojetí okouzluje české zákazníky již řadu let. Ne náhodou jsou obytné přívěsy Sprite Cruzer absolutní jedničkou v prodejnosti. Karavany značky Sprite EU jsou vyráběny speciálně pro kontinentální Evropu, mají tedy dveře již z výroby na pravé straně.

Pokud hledáte špičkový karavan za přijatelnou cenu, zřejmě pro vás bude tato řada ideální. Vybavení zůstává na vysokém anglickém standardu a nezávislost karavanu je nastavena tak, aby karavan byl plně funkční i mimo kempy. To zajišťuje špičková elektroinstalace s trakční baterií a spotřebiči kombinovanými na plyn i elektřinu. V karavanech Sprite máte ve standardní výbavě vše, co německá konkurence považuje za příplatkovou výbavu. Dopřejte si tedy skutečně evropský karavan obohacený anglickým luxusem a vysokou výbavou.

Sprite Cruzer – od 706 000 bez DPH

Luxusní a špičkově vybavené karavany s prostornými sprchovými kouty

O značce SPRITE a jejich výrobci SWIFT Group LTD

Skupina SWIFT Group LTD je největším anglickým výrobcem karavanů. Karavany značky Sprite EU jsou vyráběny speciálně pro kontinentální Evropu. Dveře jsou tedy již na pravé straně. Výrobní hala společnosti SWIFT Group o ploše 47 000 m² se nachází v Anglickém Cottinghamu. V této továrně jsou vyráběny karavany značky SWIFT, Sprite a Sterling. Dále také obytná auta pod značkou Autocruise a Escape, a v neposlední řadě mobilní domy. Karavany a náhradní díly dovážíme z Cottinghamu vlastními nákladními vozy, čímž zajišťujeme bezproblémové a rychlé dodání.

Filozofie společnosti se zakládá na tradičních britských hodnotách – vysoké kvalitě, špičkové výbavě a moderním designu. Při produkci karavanů Sprite EU je kladen velký důraz na bezpečí a všechny karavany splňují homologační předpisy Evropské Unie. Každý obytný přívěs Sprite je před expedicí řádně testován a dvojitá kontrola u prodejce je jen třešničkou na dortu.

Swift ve své továrně v anglickém Cottinghamu vyrábí na ploše 47 hektarů více než 14 000 obytných vozů, karavanů a mobilních domů pod značkou Swift a Sprite. Značka Swift je dokonce největší evropskou značkou rekreačních vozů. Filozofie skupiny Swift Group je založena na výrobě vysoce kvalitních vozidel, které díky použití nejlepších materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu procesu zaručují uživatelům dovolenou bez hranic. Při výrobě obytných přívěsů Sprite je bezpečnost na prvním místě. Všechny modely značky Sprite splňují přísné evropské bezpečnostní normy. K zajištění absolutní dokonalosti jsou všechna vozidla před výrobou pečlivě testována. Obytné přívěsy Sprite působí moderně, nadčasově a vydrží mnoho let. Při výběru nového obytného vozu proto můžete být v klidu. Pořízení nového obytného přívěsu je důležitým rozhodnutím a se Sprite nesáhnete vedle.