Ano, je to tak. Od roku 2017 jsme se stali oficiálním dealerem značky Hobby. Je nám ctí, že jsme získali obchodní zastoupení této renomované německé značky a věříme, že si z široké nabídky karavanů Hobby vyberete. Nyní můžete koupit karavan značky Hobby od jedné z nejoblíbenějších firem v ČR, s jistotou pevného zázemí a kvalitního servisu.

Sezóna 2018

Hobby začíná sezónu 2018 celkem s 56ti různými modely obytných přívěsů, napříč jednotlivými modelovými řadami. Na nynějších modelech byla provedena řada úprav a vylepšení. Zejména design exteriéru, nová rozložení a nové technologie. ONTOUR modelová řada má úplně jiný venkovní design podobný výším řadám a to se týká i jejich výbavy, která byla navýšena. Rozložení modelů s francouzskou postelí bylo letos zrcadlově obráceno, aby byla záchodová kazeta přístupná z opačné strany než je předstan.

Jednotlivé modelové řady:

HOBBY ONTOUR – od 365 000 bez DPH

Vstupní, základní řada

HOBBY DE LUXE – od 407 000 bez DPH

Pro rodiny jako dělaný

HOBBY DE LUXE EDITION – od 404 000 bez DPH

Sportovní design

HOBBY EXCELLENT – od 470 000 bez DPH

Elegán

HOBBY PRESTIGE – od 470 000 bez DPH

Působivý rodinný krasavec

HOBBY PREMIUM – od 546 000 bez DPH

Luxus v každém detailu

HOBBY LANDHAUS – od 708 000 bez DPH

O značce Hobby

Vše začalo skvělou myšlenkou. Dnes je Hobby předním evropským výrobcem karavanů. Hobby se již 50 let snaží udělat mobilní cestování snažší, pohodlnější a dostupnější. 

Recept na úspěch společnosti Hobby Wohnwagenwerk stojí na těchto základních ingrediencích: Opravdové nasazení, moderní design, inovace technologií a nastavování trendů v oboru. Tyto základní ingredience dostali značku Hobby na špičku mezi evropskými výrobci obytných přívěsů.

Každý nová generace karavanů Hobby je rozeznatelná svým prostorným interiérem, kvalitou, designem a funkcionalitou. Není divu, že karavany Hobby jsou tak populární. Jsou opravdu krásné.

Jsme rádi, že vám karavany značky Hobby můžeme od tohoto roku nabídnout. Naše firma je autorizovaným dealerem této značky od roku 2017, kdy jsme prošli náročným výběrem. Máte li jakýkoliv dotaz zavolejte nám, nebo se přijeďte podívat na naše skladové karavany. Těšíme se na vás.

Fakta a čísla

Společnost Hobby zaměstnává takřka 1 000 zaměstnanců v její továrně Fockbeck u města Rendsburg, Německo. Kvalitní obytné přívěsy a obytné automobily jsou vyráběné s využitím nejmodernější strojů a technologií. DIN EN ISO 9001:2000 certifikace zajišťuje tu nejvyšší možnou kvalitu produkce. 

10 400 karavanů a 1 100 obytných automobilů opustilo továrnu v roce 2013, což generovalo roční obrat přes 194 000 000 EUR. S tržním podílem 24% v Německu a Evropě je společnost klíčovým hráčem na trhu s karavany. 55% produkce je exportováno z Německa do ostatních států.

Hobby má v Evropě více než 350 autorizovaných dealerů, kteří zákazníkům zajistí pozáruční servis. 

Hobby Wohnwagenwerk GmbH spravuje také tyto provozy:

  • Fendt-Caravan GmbH in Mertingen (Bavaria, Germany)
  • Rendsburger Feuerverzinkerei in Rendsburg, Germany
  • Formlight GmbH, Warburg (NRW, Germany)