Od roku 2017 jsme hrdým oficiálním dealerem značky Hobby. Je nám ctí, že jsme získali obchodní zastoupení této renomované německé značky, největšího evropského výrobce karavanů, a věříme, že si z široké nabídky karavanů Hobby vyberete. Nyní můžete koupit karavan značky Hobby od předního prodejce karavanů v ČR, s jistotou pevného zázemí a kvalitního servisu.

Jednotlivé modelové řady:

HOBBY ONTOUR – od 375 000 bez DPH

Vstupní, základní řada

HOBBY DE LUXE – od 408 000 bez DPH

Pro rodiny jako dělaný

HOBBY DE LUXE EDITION – od 444 000 bez DPH

Sportovní design

HOBBY EXCELLENT – od 473 000 bez DPH

Elegán

HOBBY PRESTIGE – od 470 000 bez DPH

Působivý rodinný krasavec

HOBBY PREMIUM – od 548 000 bez DPH

Luxus v každém detailu

Přečtěte si o balíčku základní výbavy ALL-INCLUSIVE

Mějte svůj Hobby pod kontrolou z jakékoliv vzdálenosti díky mobilní aplikaci

Sezóna 2020

V sezóně 2020 Hobby i nadále spoléhá na šest stávajících řad s 58 různými půdorysy. V řadách ONTOUR, DE LUXE, DE LUXE EDITION a EXCELLENT byla kompletně přepracována zadní stěna. Díky automobilovému designu je její vzhled svěží a dynamický.

Zvláštní důraz je kladen na inteligentní prostorové řešení a domácí atmosféru, kdy Hobby opět nabízí ideální půdorys pro každou životní situaci.

 

Nová rozložení v sezóně 2020

PRESTIGE 560 FC

Délka: 7 513 mm, Šířka: 2 500 mm   

 

 • Prostorná boční koupelna s oddělenou sprchou
 • Velká kuchyně ve tvaru „L“ a prostorné sezení
 • Plynový topný systém a bojler – Truma Combi 4 v základní výbavě
 • Šatna ve vstupní oblasti

PRESTIGE 720 WQC

Délka: 9 042 mm, Šířka: 2 500 mm

 

 • Polohovatelné královské lůžko
 • Plynový topný systém a bojler – Truma Combi 6 v základní výbavě
 • Přehoz přes postel v základní výbavě
 • Volitelně s podlahovým vytápěním ALDE
 • Panoramatické přední okno
 • Šatna ve vstupní oblasti

O značce Hobby

Vše začalo skvělou myšlenkou. Dnes je Hobby předním evropským výrobcem karavanů. Hobby se již 50 let snaží udělat mobilní cestování snažší, pohodlnější a dostupnější. 

Recept na úspěch společnosti Hobby Wohnwagenwerk stojí na těchto základních ingrediencích: Opravdové nasazení, moderní design, inovace technologií a nastavování trendů v oboru. Tyto základní ingredience dostali značku Hobby na špičku mezi evropskými výrobci obytných přívěsů.

Každý nová generace karavanů Hobby je rozeznatelná svým prostorným interiérem, kvalitou, designem a funkcionalitou. Není divu, že karavany Hobby jsou tak populární. Jsou opravdu krásné.

Jsme rádi, že vám karavany značky Hobby můžeme od tohoto roku nabídnout. Naše firma je autorizovaným dealerem této značky od roku 2017, kdy jsme prošli náročným výběrem. Máte li jakýkoliv dotaz zavolejte nám, nebo se přijeďte podívat na naše skladové karavany. Těšíme se na vás.

Fakta a čísla

Společnost Hobby zaměstnává takřka 1 000 zaměstnanců v její továrně Fockbeck u města Rendsburg, Německo. Kvalitní obytné přívěsy a obytné automobily jsou vyráběné s využitím nejmodernější strojů a technologií. DIN EN ISO 9001:2000 certifikace zajišťuje tu nejvyšší možnou kvalitu produkce. 

10 400 karavanů a 1 100 obytných automobilů opustilo továrnu v roce 2013, což generovalo roční obrat přes 194 000 000 EUR. S tržním podílem 24% v Německu a Evropě je společnost klíčovým hráčem na trhu s karavany. 55% produkce je exportováno z Německa do ostatních států.

Hobby má v Evropě více než 350 autorizovaných dealerů, kteří zákazníkům zajistí pozáruční servis. 

Hobby Wohnwagenwerk GmbH spravuje také tyto provozy:

 • Fendt-Caravan GmbH in Mertingen (Bavaria, Germany)
 • Rendsburger Feuerverzinkerei in Rendsburg, Germany
 • Formlight GmbH, Warburg (NRW, Germany)