Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

Obytný přívěs Bailey Retreat Willow, rok výroby 2014, 4 lůžka, délka celkem 8,94 m, délka nástavby 7,99 m, hmotnost prázdného karavanu 1990 kg, maximální přípustná hmotnost 2163 kg,

Nádherný, prostorný, prosvětlený karavan pro náročné. Najdete v něm vše, co potřebujete: výkonné teplovodní vytápění ALDE – poskytuje jedinečný pocit kvalitního tepla i v těch největších mrazech, ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plyn, alarm, Fire Angel – detektor kouře,  trezor – Mobilsafe 50x36x18, 2x klimatizace Dometic HB 2500 – jedna zapojená pod předním sezením, druhá pod postelí – nezapojená, dvojitá okna, zabudované rádio v přední i zadní části, Satelit Omnisat Maxwiev Twister 85cm, 2 x televize Mascom 24, televizní anténa na střeše, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, ovládací panel 12V, 12V trakční baterie pod sezením, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní přípojka plynu pro grily, stabilizátor, vestavěná nádrž na pitnou vodu 50L.

Spaní pro 4 osoby. Pevné lůžko v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. K sezení je k dispozici stolek. Posezení u barového stolku,  2x barová stolička a lavice.

Kuchyně s velkou chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, digestoří, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je prostorná, s chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory. Naproti koupelně je samostatný prostorný sprchový kout. Topný žebřík na sušení ručníků v koupelně i vedle sprchového koutu.

Karavan je v perfektním stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. Jedná se o komisní prodej!!!  Karavan bude připraven 9.12. 2016.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.