Mám zájem o tento karavan

Cena: 279 900 Kč
Původní cena: 299 900 Kč

Obytný přívěs Elddis Odyssey 482, rok výroby 2007, 2 lůžka, celková délka 6 550 mm, celková šířka 2 286 mm, provozní hmotnost 1 200 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 368 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, zabudované rádio, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie, 12V střešní ventilátor, televizní anténa na střeše, solární set na střeše (240W), vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přípojka na vodu z řádu, servisní dvířka k úložnému prostoru, externí přípojka na plyn (grill), bezdrátová couvací kamera, rezervní kolo, přenosná klimatizace, kempingová pračka, PB lahve, univerzální přídavná zrcátka, vyjímatelné koberce, stabilizátor.

Spaní pro dvě osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. Rozkládací stolek k sezení se nedochoval.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, grillem, dřezem a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, chemickou toaletou Thetford a úložnými prostory.

Jedná se o komisní prodej.

Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.