Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Sprite Cruzer 492 SR, modelová řada 2018, 4 lůžka, celková délka 7 310 mm, celková šířka 2 250 mm, provozní hmotnost 1 370 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 700 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, zabudované rádio, 12V ovládací panel, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie, přípojka na vodu z řádu a externí plnění, 2 vnitřní nádrže na užitkovou vodu, ukazatel stavu nádrže, externí přípojka na plyn (grill), servisní dvířka k úložnému prostoru, nosič kol, solární panel, elektrické pojezdy s manuálním přítlakem, DuoControl (bez plynových hadic), střešní markýza s LED páskem, nafukovací předstan Gemini Pro 90, držák na TV, přídavný zámek vstupních dveří, rezerva v držáku pod karavanem, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu v oddělitelné ložnici se nachází dvě samostatná lůžka.

Kuchyně s absorpční chladničkou plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grillem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej. U tohoto karavanu je možný odpočet DPH. Cena bez DPH je 600 000 Kč.

Za poplatek 5 000 Kč vč. DPH je možné od majitele zakoupit 2 kola (plechové disky) se zimními pneumatikami Mischelin s nájezdem pouhých 1 000 km.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.