Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Sprite Musketeer EB, rok výroby 2012, 4 lůžka, celková délka 6 390 mm, celková šířka 2 230 mm, provozní hmotnost 1 123 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 268 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, termorolety na všech oknech, sítě proti hmyzu na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, zabudované rádio, kouřový hlásič, vyjímatelné koberce, televizní anténa na střeše, solární panel, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie, venkovní dvířka k úložnému prostoru, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, rezerva v předním kastlíku, přídavná zrcátka, nové pneu, zámek spojovacího zařízení, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby (2 dospělí + 2 děti). Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. Toto sezení je možno využít i jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek. Menší sezení na zádi karavanu se rozkládá na další menší lůžko, nad kterým lze rozložit i dětskou palandu.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, grillem, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna se sprchou, umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.