Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Swift Ace Jubilee, rok výroby 2008, 4 lůžka, celková délka 7 180 mm, celková šířka 2 290 mm, provozní hmotnost 1 254 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 460 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, servisní dvířka k úložnému prostoru, venkovní kastlík pro trakční baterii, vestavěné rádio, TV anténa na střeše, markýza s sáčku, elektrický pojezd, rezervní kolo v předním úložném prostoru, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení vpředu se rozkládá na prostorné lůžko pro dvě osoby. K tomuto sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s absorpční chladničkou, plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, mikrovlnnou troubou, plynovou troubou, plynovým grillem, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna se sprchou a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve slušném stavu. Všechny součásti budou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.