Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Předpokládané naskladnění 05/2024.

Obytný přívěs Hobby Maxia 660 WQM, modelová řada 2024, 4 lůžek, celková délka 8 831 mm, celková šířka 2 500 mm, provozní hmotnost 1 732 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 2 200 kg.

Truma Combi 6 E – topení a systém ohřevu vody v jednom (plyn, 230V), rozvody a rozfuk vzduchu, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, HobbyConnect – ovládání nástavbových funkcí pomocí Bluetooth v mobilní aplikaci, autonomní paket, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, přípojka na vodu z řádu, venkovní dvířka k úložnému prostoru, kouřový hlásič, vyjímatelné koberce, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. V zadní části karavanu se nachází ostrovní lůžko. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na další prostorné lůžko.

Kuchyně s absorpční chladničkou (objem 133 litrů), plynovými sporáky, plynovou troubou, plynový grillem, dřezem a pracovní plochou.

Na zádi karavanu se nachází prostorná koupelna se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Zahrnutá příplatková výbava:

  • Autonomní paket – regulátor nabíjení s boosterem, 12V baterie (95 Ah, AGM), bateriový senzor a bateriový kastlík za 18 431 Kč vč. DPH
  • Truma Combi 6 E za 17 423 Kč vč. DPH
  • Držák na TV včetně potřeného připojení za 6 789 Kč vč. DPH
  • Vyjímatelné koberce za 7 796 Kč vč. DPH
  • Zvýšení nejvyšší technicky přípustné hmotnosti technickou úpravou na 2 200 kg za 14 400 Kč vč. DPH
  • Termoroleta se sítí proti hmyzu na okně v koupelně za 3 023 Kč vč. DPH
  • Přípojka karavanu na vodu z řádu za 5 386 Kč vč. DPH
  • Plynová trouba Thetford s grillem a elektrickým zapalováním za 15 727 Kč vč. DPH
  • Typové schválení (CoC) a bezpečnostní certifikáty za 3 951 Kč vč. DPH

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Virtuální prohlídka (klikněte do rámečku pro začátek prohlídky daného modelu):

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.