Obytný přívěs Burstner studio 440 TS, první registrace v zahraničí 2002, 4 lůžka, délka celkem 6,14m, délka nástavby 502m, hmotnost prázdného karavanu 1000kg, maximální přípustná hmotnost 1300kg, včetně markýzy fiamma (poř. cena 16 000 ) a elektrického pojezdu Truma (poř. cena 55 000 )

Topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na elektriku, dvojitá okna, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, trakční baterie 12V, venkovní dvířka k úložnému prostoru, elektrický pojezd, stabilizátor, vnitřní nádrž

Spaní pro 4 osob/y. Pevné lůžko v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna se sprchovou vaničkou, umyvadlem, a chemickým wc thetford.

Karavan je v perfektním stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz, revize plynu a revize elektriky jsou již v ceně přívěsu. Revize vás mohou ujistit o řádném stavu elektroinstalace i plynových rozvodů. Součástí revize plynu je i tlaková zkouška díky které se objeví i sebemenší únik plynu.Tento karavan bude mít připravené všechny dokumenty do 20.9.2013

 

( Předstan je součástí přívěsu pouze, když je uvedený v popisu. Ke každému karavanu na přání předstan zajistíme za velmi výhodné ceny ( běžně cca 8 tisíc kč ). Řadu předstanů držíme skladem, tudíž jsou k odběru okamžitě.)

 

 

 

 

Fotogalerie: