Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

Chcete vlastnit luxusní apartmán na kolečkách? Pak by Vás mohl zaujmout tento moderní, téměř nový obytný přívěs Adria Alpina 903 HT, rok výroby 6/2017, 9 lůžek, délka celkem 11,03 m, délka nástavby 8,92 m, hmotnost prázdného karavanu 2326 kg, maximální přípustná hmotnost 2800 kg, celková šířka 2,46 m, celková výška 2,6 m, vnitřní výška 1,95 m.

Výkonné teplovodní topení a ohřívač vody od firmy ALDE na plyn i elektřinu, dvojitá okna, panoramatické střešní okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, ovládací panel 12V, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní přípojka plynu pro grily, elektrický pojezd ALKO, markýza s podsvícením, Efoy – vyrábí elektrickou energii z metanolu, 3x trakční baterie 100W, stabilizátor, elektronická stabilizace podvozku alko ATC, DuoControl + 2x filtr, nosič kol na oji, kolečko s váhou, vnitřní nádrž 150 L, odpadní nádrž 100 L, venkovní zásuvka 12V, venkovní přípojka tlakové vody, LED osvětlení, venkovní kombinovaná zásuvka TV, 12V, 220V, Car Control – kontrola obsahu plynu v lahvích.

Velký, nádherný rodinný karavan se spaním pro 9 osob. Pevné ostrovní lůžko v oddělitelné ložnici. Ve středu karavanu je malé sezení na boku, které je možno rozložit na palandy pro dvě osoby. Naproti tomuto sezení jsou pak pevné palandy. Obrovské sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště a ještě další samostatné lůžko. 

Kuchyně s chladničkou 167 L (220,12,plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Na zádi je prostorná koupelna se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Jedná se o komisní prodej, není možnost odpočtu DPH.

Karavan je jako nový, v perfektním stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

 

 

 

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.