Mám zájem o tento karavan

Cena: 299 000 Kč

Obytný přívěs Coachman Laser 590/4, rok výroby 2007, 4 lůžka, celková délka 7 740 mm, celková šířka  2 240 mm, provozní hmotnost 1 555 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 745 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, zabudované rádio, televizní anténa na střeše, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přípojka na vodu z řádu, venkovní přípojka na plyn (grill), střešní klimatizace Nordic, nafukovací předstan, trezor, nosič kol na zadní stěně, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie, vyjímatelné koberce, rezerva v držáku pod karavanem, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby, ideálně dva dospěli a dvě děti. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. Menší sezení se rozkládá na lůžko a je nad ním možno rozložit dětskou palandu. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, úložnými prostory a chemickou toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej,

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

 

Fotogalerie karavanu

!!! Ve dnech od 3.8. do 8.8. má oddělení karavanů uzavřeno. SvětKaravanů.cz - prodej příslušenství má otevřeno!!!
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.