Mám zájem o tento karavan

Cena: 310 000 Kč

Dvouosý obytný přívěs Coachman Laser 590/4, rok výroby 2006, 4 lůžka, délka celkem 7,74 m, délka nástavby 5,96 m, hmotnost prázdného karavanu 1555 kg, maximální přípustná hmotnost 1755 kg.

Topení na plyn, topení na 220V, rozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plyn, 40L nádrž na vodu, klimatizace Dometic, Duo Control, kouřový alarm, dvojitá okna, zabudované rádio, televizní anténa na střeše, panoramatické okno, střešní ventilátor 12V, sítě proti hmyzu na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, termo rolety na všech oknech, ovládací panel 12V, venkovní kastlík pro 12V baterii, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní přípojka plynu pro grily, venkovní sprcha, el. pojezd, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Malé sezení na boku, které se rozkládá na palandu pro dvě osoby. Vrchní palanda je běžně určena do 60kg. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Toto sezení je možné využít jako dvě samostatná lůžka. Ke každému sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, plynovým grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi je se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.