Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

Obytný automobil Knaus Weinsberg K 250/2, rok výroby 2012, po prvním majiteli, výška 2,75 m, 4 lůžka, délka celkem 6,98 m, šířka celkem 2,3 m, hmotnost prázdného vozidla 2800 kg, maximální přípustná hmotnost 3500 kg, 130 HP, 2.3 Fiat Multijet Diesel, stav tachometru 67 503 km. 

Klimatizace, tempomat, elektronicky stahovatelná okénka, Airbagy, přední nárazník v barvě vozu, loketní opěrky, termo roletky v kabině, multifunkční přehrávač.

Truma Combi 4 – velmi výkonný plynový bojler i topení v jednom. Díky této kombinaci si dopřejete veškerý komfort i mimo kempy. Sítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, garáž, přípojka na 220 V, digitální ovládací panel 12V, zásobník pitné vody, zásobník odpadní vody, markýza i s bočnicemi, nosič na kola, couvací kamera, bezpečnostní madlo na vstupních dveřích, bezpečnostní patky na garážových dveřích, trakční baterie, rezervní kolo.

Spaní pro 4 osoby. Elektronicky výsuvná postel nad předním sezením, která nezasahuje do dveří a pevné lůžko na zádi. 

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), s plynovým sporákem, digestoří, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna se sprchou, umyvadlem a toaletou Dometic.

Obytný vůz je v pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz. 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.