Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Sprite Major 4 FB, rok výroby 2014, celková délka 6 930 mm, celková šířka 2 230 mm, provozní hmotnost 1 193 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 350 kg.

Truma Combi 4 E – topný systém a systém ohřevu vody v jednom (plyn, 230V), rozvody a rozfuk vzduchu, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, panoramatické okno, zabudované rádio, televizní anténa na střeše, satelit na střeše, TV na polohovatelném držáku, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie 110 Ah, přípojka na vodu z řádu, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, elektrický pojezd, střešní markýza, nosič kol na zadní stěně, DuoControl, vyjímatelné koberce, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. V zadní části karavanu se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, grillem, mikrovlnnou troubou, dřezem a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

U tohoto karavanu je možný odpočet DPH. Cena bez DPH je 454 463 Kč.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.