Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Sterling Eccles Sapphire, rok výroby 2006, až 6 lůžek, celková délka 7 080 mm, celková šířka 2 230 mm, provozní hmotnost 1 262, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 475 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, velké střešní okno v přední části a menší střešní okno v zadní části s termopotahy a ochranou proti kroupám, 12V střešní ventilátor (může sloužit i jako digestoř), 12V ovládací panel, zabudované rádio, TV anténa se zesilovačem, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie 96 Ah / 1100 cyklů při 80 % vybití, vnitřní nádrž na užitkovou vodu s měřením hladiny vody, přípojka na vodu z řádu nebo externí nádrže, solární panel 130W s automatickým MPPT regulátorem, elektrické pojezdy, externí odpadní nádrž s přípojnými hadicemi, kryt oje, klín pro vyrovnání karavanu, kapesní vodováha, náhradní pojistky a žárovky, rezervní kolo, stabilizátor.

Spaní až pro 6 osob (4 dospělí a 2 děti). Sezení v přední části se rozkládá na prostorné dvoulůžko. Díky délce 180 a 190 cm lze spát i na nerozložených lavicích. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu je sezení kolem stolku rozložitelné na dvoulůžko + výklopná palanda nad ním.

Kuchyně s chladničkou (230V,12V,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grillem, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Koupelna se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, chemickou toaletou Thetford a úložnými prostory.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.