Mám zájem o tento karavan

Cena: 153 900 Kč
Původní cena: 163 900 Kč

Obytný přívěs Sterling Europa 460, rok výroby 2004, 2-3 lůžka, celková délka 6 240 mm, celková šířka 2 160 mm, provozní hmotnost 1 023 kg, maximální technicky přípustná hmotnost 1 212 kg.

Topení na plyn, topení na 220V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 220V, dvojitá okna, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, televizní anténa na střeše, venkovní kastlík na 12V baterii, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní přípojka na vodu z řádu, rezervní kolo na držáku pod karavanem, stabilizátor.

Spaní pro 2-3 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut. Toto sezení je možné využít jako dvě samostatná menší lůžka.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Prostorná koupelna se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou Thetford a úložnými prostory.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz, revize plynu a revize elektriky jsou již v ceně přívěsu. Revize vás mohou ujistit o řádném stavu elektroinstalace i plynových rozvodů. Součástí revize plynu je i tlaková zkouška díky které se objeví i sebemenší únik plynu.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.