Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Hobby Excellent Edition 650 KMFe, modelová řada 2023, 5 lůžek, celková délka 8 325 mm, celková šířka 2 500 mm, aktuální hmotnost karavanu 1 765 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 900 kg.

Truma Combi 6 E – topení a systém ohřevu vody v jednom (plyn, 230V), rozvody a rozfuk vzduchu, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, HobbyConnect – ovládání nástavbových funkcí pomocí Bluetooth v mobilní aplikaci, autonomní paket, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, externí přípojka na vodu z řádu, přenosná nádrž na odpadní vodu, venkovní dvířka k úložnému prostoru, vyjímatelné koberce, střešní markýza, kouřový hlásič, nabíjecí USB zásuvky, stabilizátor.

Spaní pro 5 osob (3 dospělí, 2 děti). V přední části karavanu se nachází francouzské lůžko a sezení uprostřed karavanu se rozkládá na další lůžko pro dospělého jedince. V zadní části karavanu jsou dětské palandy, menší sezení na spaní přeměnit nelze.

Kuchyně s absorpční chladničkou, plynovými sporáky, mikrovlnnou troubou, digestoří, dřezem a pracovní plochou.

Koupelna se sprchou a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Zahrnutá příplatková výbava:

  • Autonomní paket – regulátor nabíjení s boosterem, 12V baterie, bateriový senzor a bateriový kastlík za 18 432 Kč vč. DPH
  • Vyjímatelné koberce za 7 797 Kč vč. DPH
  • Dvojitá nabíjecí USB zásuvka a osvětlení u dětských lůžek včetně USB nabíjecí zásuvky za 2 573 Kč vč. DPH
  • Truma Combi 6 E, místo Truma Combi 6 za 17 424 Kč vč. DPH
  • Připojka karavanu na vodu z řádu za 5 384 Kč vč. DPH
  • Sprchová baterie a sprchový závěs za 4 641 Kč vč. DPH
  • Dokumenty o registraci karavanu (CoC) za 3 951 Kč vč. DPH

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.