Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku nových aravanů.

Cena před slevou 946 382 Kč vč DPH. Do konce Června 2018 akční cena -10%.. Neváhejte 🙂 Hobby Premium je elegantní skrz naskrz – od venkovního designu až po ten nejmenší prvek uvnitř. Fantastický venkovní design osloví každého kdo má rád krásné věci.

Luxusní obytný přívěs Hobby Premium 560 UL, modelová řada 2018, 4 lůžka, délka celkem 8,016 m, délka nástavby 6,843 m, celková šířka 2,5 m, hmotnost prázdného karavanu 1602 kg, maximální přípustná hmotnost 1800 kg, doložnost 198 kg.

Jedná se o nový karavan v plné výbavě: klimatizace Kronings Nordic K2400 s tepelným čerpadlem, která kromě toho, že v horkých dnech vychladí prostor karavanu, tak při zimních večer si klimatizací můžete zatopit, solární panel 130W, který dobíjí nástavbovou baterii, venkovní sprcha, bezpečnostní madlo THULE u vchodových dveří, výkonný el. pojezd s automatickým přítlakem Reich Easydriver Pro 2.3, bezpečností hlásič (propan-butan, CO2, narkotizační plyny), DuoControl CS ( plynový regulátor s mechanismem přepínajícím mezi dvěma bombami v případě, že v jedné z nich dojde plyn + Crash Senzor, díky němuž lze topit za jízdy), 4m markýza instalovaná na střechu.  

Plynové topení Truma S-5004, rozvody a rozfuk vzduchu, TRUMA 14l elektrický bojler navýšení z Truma therme, TFT ovládací displej pro systém osvětlení a indikátor nádrže, s funkcí SI-BUS = hlavní ovládací jednotka, panoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní zásuvka, včetně vstupu 230V, připojení SAT/TV, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 100 km/h, vnitřní zásobník vody 50L, mobilní odpadní nádrž 24L, Autonomní paket 12V – Nabiječ s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kaslík, koberce.

Spaní pro 4 osob/y. Dvě samostatná lůžka v oddělitelné ložnici. Velké sezení v zadní části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut.

Kuchyně s věžovou chladničkou 150L (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Kompaktní kouplena – 3v1, se sprchou, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Karavan je v nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.