Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Hobby Prestige 560 FC, modelová řada 2022, 4 lůžka, celková délka 7 514 mm, celková šířka 2 500 mm, provozní hmotnost 1 472 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 750 kg.

Truma Combi 6 E – topný systém a systém ohřevu vody v jednom (plyn, 230V), rozvody a rozfuk vzduchu, dvojitá okna, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, HobbyConnect – ovládání nástavbových funkcí pomocí Bluetooth v mobilní aplikaci, autonomní paket, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, externí kombinovaná zásuvka – výstup 230V s SAT/TV, venkovní dvířka k úložnému prostoru, kouřový hlásič, vyjímatelné koberce, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. V zadní části karavanu se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s věžovou absorpční chladničkou, plynovými sporáky, dřezem a prostornou pracovní plochou.

Koupelna na zádi karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, chemickou toaletou Thetford a úložnými prostory.

Zahrnutá příplatková výbava:

  • Autonomní paket – regulátor nabíjení s boosterem, 12V baterie, bateriový senzor a bateriový kastlík za 18 431 Kč vč. DPH
  • Truma Combi 6 E za 17 423 Kč vč. DPH
  • Zvýšení nejvyšší technicky přípustné hmotnost technickou úpravou na 1 750 kg za 11 324 Kč vč. DPH
  • Vyjímatelné koberce za 7 797 Kč vč. DPH
  • Dokumenty o registraci vozidla za 3 952 Kč vč. DPH

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.